Dostawa do:Poland, Lubelskiezmień
| Przesyłka kurierska: | 1 dzień roboczy,0,00 zł |
| Odbiór osobisty: | 1 dzień roboczy,0,00 zł |
| Rodzaj kabiny: | Walk-In |
| Kolor szkła: | Przejrzyste |
| Kolor profili i okuć: | Chrom |
| Typ montażu: | Na brodziku, Na płytkach |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ochronna szkła: | Tak |
| Montaż bezprogowy: | Tak |
| Niwelacja krzywizny ściany: | Tak |
| Zakres niwelacji krzywizny ściany: | 10 mm |
| Wymiar podstawy brodzika (A1): | 1100 mm |
| Wymiar zewnętrzny kabiny (X1): | 1063 mm |
| Wymiar kabiny do osi szyby (Y1): | 1050 mm |
| Wymiar podstawy brodzika (A2): | 900 mm |
| Wymiar zewnętrzny kabiny (X2): | 886-896 mm |
| Wymiar kabiny do osi szyby (Y2): | 873-883 mm |
| Wysokość kabiny (H): | 2000 mm |
| Szerokość wejścia (D): | 869-879 mm |
| Możliwość wypięcia drzwi: | Nie |
| Typ powłoki ochronnej: | EasyClean |
| Typ instalacji: | Przyścienny |
| Zawiasy zlicowane: | Tak |
Kabiny Walk-In z kolekcji Euphoria charakteryzują się minimalizmem oraz funkcjonalnością. Wszystkie modele wykonane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, z najwyższej jakości materiałów oraz posiadają wiele rozwiązań przydatnych podczas codziennego użytkowania.
Najważniejsze cechy kolekcji:

Szkło kabiny pokryte jest unikalną hydrofobową powłoką ochronną EasyClean, której zadaniem jest ograniczanie powstawania na szkle osadów wapiennych i niwelacja procesu tzw. korozji szkła. Technologia EasyClean trwale pokrywa wszystkie, niewidoczne dla ludzkiego oka, nierówności szkła, tworząc idealnie gładką powierzchnię. Dzięki temu woda podczas kąpieli spływa swobodnie, ograniczając do minimum powstawanie zacieków, które są głównym czynnikiem osadzania się kamienia. Powłoka EasyClean pozwala również w szybki i łatwy sposób, bez konieczności użycia środków chemicznych, usunąć powstałe na szkle zabrudzenia. Kabiny RADAWAY z powłoką EasyClean gwarantują utrzymanie walorów estetycznych i higieniczną czystość, przez co codzienna kąpiel staje się jeszcze przyjemniejsza.

Kabina wyposażona została w szkło hartowane o grubości 8 mm, które charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz większą odpornością na różnice temperatur od zwykłego szkła. Ponadto szkło hartowane jest bezpieczne w użytkowaniu – przy rozbiciu rozpada się na drobne kawałeczki o nieostrych krawędziach. Dzięki temu, Ty i Twoja rodzina możecie czuć się bezpiecznie korzystając z kabiny Radaway.

Oferowana kabina posiada szkło przejrzyste, które jest najczęściej wybieranym wariantem szkła wśród naszych Klientów. Szkło tego typu jest gładkie z obu stron, przezroczyste i charakteryzuje się lekko zielonkawą barwą, widoczną szczególnie na oszlifowanych krawędziach.

Szczegółowe opisy właściwości pozostałych wariantów szkła dla tego produktu znajdziesz w naszych pozostałych ofertach. W przypadku jednak jakichkolwiek wątpliwości lub niejasności możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie techniczne.
Kupując kabinę prysznicową warto pamiętać, że istnieją różne sposoby montażu, pozwalające osiągnąć odmienne efekty estetyczne. Oferowaną kabinę możesz zamontować na dwa sposoby - tradycyjny na brodziku, ale również nowoczesny bezpośrednio na podłodze.




A - w przypadku montażu na brodziku weź pod uwagę wymiar A1 i A2 - jest to wymiar zewnętrzny pasującego brodzika.
X - wymiar X1 i X2 to wymiar zewnętrzny kabiny (licząc od ściany do zewnętrznego obrysu profilu, zawiasu lub klamry). Jeśli chcesz, aby zewnętrzna krawędź profilu, zawiasu lub klamry kabiny była zamontowana na krawędzi płytek/fudze weź pod uwagę ten wymiar.
Y - jeśli chcesz, aby osie szyby w kabinie były zamontowane na łączeniu płytek (przebiegały wzgłuż fugi) bez konieczności zamawiania kabiny niestandardowej weź pod uwagę wymiar Y1 i Y2.


Przeprowadzone testy obejmują:
1. Badanie odporności na uderzenie / właściwości odłamków. 2. Badanie siatki spękań. 3. Badanie odporności na korozję. 4. Badanie odporności na chemikalia i plamienie. 5. Badanie odporności na cykle zamaczania i suszenia. 6. Badanie szczelności. 7. Badanie stabilności z użyciem elementu opadającego wewnątrz kabiny (równoważną uderzeniu ludzkiego ciała na dużą powierzchnię, tj. uderzenie barkiem, upadek). 8. Badanie odporności na wielokrotne otwieranie i zamykanie (20000 cykli).