Towar wybranej konfiguracji jest wykonywany na indywidualne zamówienie i zgodnie z art. 38 ust. 1 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku wysokiego zindywidualizowania, odstąpienie od umowy może zostać wyłączone. Przeczytaj dlaczego?
3 920,00 zł
Cena katalogowa: 3 920,73 zł
Oferta w wybranej konfiguracji jest aktualnie niedostępna. Wybierz inną opcję.
Gwarancja: 3-letnia producenta
Na specjalne zamówienie
Towar wybranej konfiguracji jest wykonywany na indywidualne zamówienie i zgodnie z art. 38 ust. 1 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku wysokiego zindywidualizowania, odstąpienie od umowy może zostać wyłączone. Przeczytaj dlaczego?
Dostawa do:Poland, Lubelskiezmień
| Przesyłka kurierska: | 1 dzień roboczy,0,00 zł |
| Odbiór osobisty: | 1 dzień roboczy,0,00 zł |
| Rodzaj kabiny: | Walk-In |
| Kolor szkła: | ShowerGuard |
| Kolor profili i okuć: | Chrom |
| Typ montażu: | Na brodziku, Na płytkach |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ochronna szkła: | Tak |
| Niwelacja krzywizny ściany: | Tak |
| Zakres niwelacji krzywizny ściany: | 10 mm |
| Wymiar zewnętrzny kabiny (X1): | max. 2200 mm |
| Wymiar zewnętrzny kabiny (X2): | max. 1200 mm |
| Szerokość pola martwego (E): | 985-995 mm |
| Szerokość wejścia (D): | max. 1200 mm |
| Wymiar zewnętrzny kabiny (X3): | 685-695 mm |
| Montaż bezprogowy: | Tak |
| Możliwość wypięcia drzwi: | Nie |
| Wysokość kabiny (H): | 2000 mm |
| Wymiar podstawy brodzika (A1): | 1000 mm |
| Wymiar podstawy brodzika (A2): | 700 mm |
| Typ powłoki ochronnej: | EasyClean |
| Typ instalacji: | Narożny |
Modo New jest kolekcją kabin z otwartym wejściem, bez drzwi. Kabiny tego typu najlepiej prezentują się bez brodzika. Dzięki swojej konstrukcji posiadają niewiele miejsc, gdzie może gromadzić się brud, co sprawia, że są łatwe w utrzymaniu w czystości. Dodatkowo, kabin Modo New są przyjazne dla osób starszych i niepełnosprawnych, oferujac ułatwiony dostęp do kabiny.
Najważniejsze cechy kolekcji:

Kabina wyposażona została w szkło hartowane o grubości 8 mm, które charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz większą odpornością na różnice temperatur od zwykłego szkła. Ponadto szkło hartowane jest bezpieczne w użytkowaniu – przy rozbiciu rozpada się na drobne kawałeczki o nieostrych krawędziach. Dzięki temu, Ty i Twoja rodzina możecie czuć się bezpiecznie korzystając z kabiny Radaway.
Szczegółowe opisy właściwości pozostałych wariantów szkła dla tego produktu znajdziesz w naszych pozostałych ofertach. W przypadku jednak jakichkolwiek wątpliwości lub niejasności możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie techniczne.
Kupując kabinę prysznicową warto pamiętać, że istnieją różne sposoby montażu, pozwalające osiągnąć odmienne efekty estetyczne. Oferowaną kabinę możesz zamontować na dwa sposoby - tradycyjny na brodziku, ale również nowoczesny bezpośrednio na podłodze.




Przeprowadzone testy obejmują:
1. Badanie odporności na uderzenie / właściwości odłamków. 2. Badanie siatki spękań. 3. Badanie odporności na korozję. 4. Badanie odporności na chemikalia i plamienie. 5. Badanie odporności na cykle zamaczania i suszenia. 6. Badanie szczelności. 7. Badanie stabilności z użyciem elementu opadającego wewnątrz kabiny (równoważną uderzeniu ludzkiego ciała na dużą powierzchnię, tj. uderzenie barkiem, upadek). 8. Badanie odporności na wielokrotne otwieranie i zamykanie (20000 cykli).