Dostawa do:Poland, Lubelskiezmień
| Przesyłka kurierska: | 1 dzień roboczy,0,00 zł |
| Odbiór osobisty: | 1 dzień roboczy,0,00 zł |
| Rodzaj kabiny: | Prostokątna |
| Typ drzwi: | Pojedyńcze |
| Kolor szkła: | Factory, Przejrzyste |
| Kolor profili i okuć: | Czarne Matowe |
| Typ montażu: | Na brodziku, Na płytkach |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ochronna szkła: | Tak |
| Montaż bezprogowy: | Tak |
| Niwelacja krzywizny ściany: | Tak |
| Zakres niwelacji krzywizny ściany: | 15 mm |
| Wymiar podstawy brodzika (A1): | 1000 mm |
| Wymiar zewnętrzny kabiny (X1): | 975-990 mm |
| Wymiar kabiny do osi szyby (Y1): | 970-985 mm |
| Wymiar podstawy brodzika (A2): | 700 mm |
| Wymiar zewnętrzny kabiny (X2): | 675-690 mm |
| Wymiar kabiny do osi szyby (Y2): | 670-685 mm |
| Wysokość kabiny (H): | 2000 mm |
| Szerokość skrzydła (B): | 896 mm |
| Szerokość wejścia (D): | 896 mm |
| Wariant: | W3 |
| Możliwość wypięcia drzwi: | Nie |
| Pole stałe drzwi: | Nie |
| Sposób otwierania drzwi: | Uchylne |
| Kierunek otwierania drzwi: | Obustronne (wahadłowe) |
| Typ powłoki ochronnej: | EasyClean |
| Mechanizm unoszenia drzwi: | Tak |
| Typ instalacji: | Narożny |
| Zawiasy zlicowane: | Nie |
| Typ uchwytu: | Punktowy |
Kabiny prysznicowe z kolekcji Nes Black są linią kabin prysznicowych z drzwiami wahadłowymi, które umożliwiają otwieranie kabiny do wewnątrz i na zewnątrz kabiny. Charakteryzują się czarnym matowym wykończeniem, systemem zawiasów rurowych o bardzo prostej formie oraz stabilną konstrukcją.
Najważniejsze cechy kolekcji:

Kabina wyposażona została w szkło hartowane o grubości 6mm, które charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością mechaniczną oraz większą odpornością na różnice temperatur od zwykłego szkła. Ponadto szkło hartowane jest bezpieczne w użytkowaniu – przy rozbiciu rozpada się na drobne kawałeczki o nieostrych krawędziach. Dzięki temu, Ty i Twoja rodzina możecie czuć się bezpiecznie korzystając z kabiny Radaway.
Oferowana kabina posiada szkło Factory, które posiada charakterystyczne czarne szprosy wykonane trwałą farbą ceramiczną, które zespalają się ze szkłem podczas procesu hartowania. Szkło tego typu jest gładkie z obu stron, przezroczyste i charakteryzuje się lekko zielonkawą barwą, widoczną szczególnie na oszlifowanych krawędziach.

Kupując kabinę prysznicową warto pamiętać, że istnieją różne sposoby montażu, pozwalające osiągnąć odmienne efekty estetyczne. Oferowaną kabinę możesz zamontować na dwa sposoby - tradycyjny na brodziku, ale również nowoczesny bezpośrednio na podłodze.

W przypadku montażu bezpośrednio na podłodze pamiętaj, że wymiary kabin prysznicowych podawane przez producentów są wymiarami gabarytowymi. Oznacza to, że np. rozmiar kabiny o rozmiarze 120x80 cm jest w rzeczywistości mniejszy o około 3-4cm na boku i wynosi odpowiednio 116-117 x 76-87 cm. Jest to szczególnie istotne, gdy w strefie prysznica chcemy ułożyć płytki dekoracyjne lub mozaikę, która ma się licować z osią szyby zamontowanej kabiny.
W standardzie z kabiną otrzymują Państwo wszystkie komponenty potrzebne do montażu kabiny prysznicowej zarówno z listwą progową jak i bez listwy. Dzięki temu istnieje możliwość uzyskania bezprogowego dostępu do kabiny, co jest szczególnie istotne w przypadku, gdy z kabiny będą korzystały również osoby niepełnosprawne. Szczegółowe informacje znajdują się w instrukcji montażu.
Musisz jednak wiedzieć, że brak listwy progowej w prysznicu sprawia, że woda łatwiej wydostaje się poza jego obszar, co obniża jego szczelność. W przypadku montażu kabiny bezpośrednio na podłodze należy pamiętać o odpowiednim wyprofilowaniu posadzki, aby woda spływała w kierunku odpływu, a nie wylewała się fugami poza obszar prysznica.




A - w przypadku montażu na brodziku weź pod uwagę wymiar A1 i A2 - jest to wymiar zewnętrzny pasującego brodzika.
X - wymiar X1 i X2 to wymiar zewnętrzny kabiny (licząc od ściany do zewnętrznego obrysu profilu, zawiasu lub klamry). Jeśli chcesz, aby zewnętrzna krawędź profilu, zawiasu lub klamry kabiny była zamontowana na krawędzi płytek/fudze weź pod uwagę ten wymiar.
Y - jeśli chcesz, aby osie szyby w kabinie były zamontowane na łączeniu płytek (przebiegały wzgłuż fugi) bez konieczności zamawiania kabiny niestandardowej weź pod uwagę wymiar Y1 i Y2.

W przypadku montażu bezpośrednio na podłodze pamiętaj, że wymiary kabin prysznicowych podawane przez producentów są wymiarami gabarytowymi. Oznacza to, że np. rozmiar kabiny o rozmiarze 120x80 cm jest w rzeczywistości mniejszy o około 3-4cm na boku i wynosi odpowiednio 116-117 x 76-87 cm. Jest to szczególnie istotne, gdy w strefie prysznica chcemy ułożyć płytki dekoracyjne lub mozaikę, która ma się licować z osią szyby zamontowanej kabiny.

Przeprowadzone testy obejmują:
1. Badanie odporności na uderzenie / właściwości odłamków. 2. Badanie siatki spękań. 3. Badanie odporności na korozję. 4. Badanie odporności na chemikalia i plamienie. 5. Badanie odporności na cykle zamaczania i suszenia. 6. Badanie szczelności. 7. Badanie stabilności z użyciem elementu opadającego wewnątrz kabiny (równoważną uderzeniu ludzkiego ciała na dużą powierzchnię, tj. uderzenie barkiem, upadek). 8. Badanie odporności na wielokrotne otwieranie i zamykanie (20000 cykli).