Towar wybranej konfiguracji jest wykonywany na indywidualne zamówienie i zgodnie z art. 38 ust. 1 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku wysokiego zindywidualizowania, odstąpienie od umowy może zostać wyłączone. Przeczytaj dlaczego?
Taniej o: 179,00 zł
1 608,00 zł
Cena katalogowa: 1 787,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 608,00 zł
W magazynie
Wysyłka w 13-14 dni
Gwarancja: 3-letnia producenta
Na specjalne zamówienie
Towar wybranej konfiguracji jest wykonywany na indywidualne zamówienie i zgodnie z art. 38 ust. 1 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku wysokiego zindywidualizowania, odstąpienie od umowy może zostać wyłączone. Przeczytaj dlaczego?
Dostawa do:Poland, Lubelskiezmień
| Przesyłka kurierska: | 1 dzień roboczy,0,00 zł |
| Odbiór osobisty: | 1 dzień roboczy,0,00 zł |
| Wymiar zewnętrzny (X): | 785-810 mm |
| Typ drzwi: | Pojedyncze |
| Pole stałe drzwi: | Pojedyńcze |
| Sposób otwierania drzwi: | Uchylne |
| Kierunek otwierania drzwi: | Obustronne |
| Strona drzwi: | Uniwersalna |
| Typ montażu: | Na brodziku, Na płytkach |
| Kolor profili i okuć: | Chrom |
| Kolor szkła: | Satynowe |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ochronna szkła: | Tak |
| Typ powłoki ochronnej: | EasyClean |
| Montaż bezprogowy: | Nie |
| Niwelacja krzywizny ściany: | Tak |
| Zakres niwelacji krzywizny ściany : | 10 mm |
| Mechanizm unoszenia drzwi: | Nie |
| Zawiasy zlicowane: | Nie |
| Montaż bezprofilowy: | Nie |
| Typ uchwytu: | Relingowy poziomy |
| Możliwość wypięcia drzwi: | Nie |
| Szerokość wnęki : | 785-810 mm |
| Wysokość drzwi (H): | 1900 mm |
| Szerokość skrzydła (B): | 575 mm |
| Szerokość wejścia (D): | 595 mm |
| Szerokość pola martwego (E): | 140-150 mm |
| Szerokość gabarytowa: | 800 mm |
Kabiny prysznicowe z kolekcji Twist są kabinami z drzwiami wahadłowymi z przesuniętym punktem obrotu o zakresie 180 stopni. Kabiny posiadają konstrukcję ramową dzięki czemu charakteryzują się bardzo stabilną konstrukcją oraz niezawodną pracą.
Najważniejsze cechy kolekcji:

Szkło kabiny pokryte jest unikalną hydrofobową powłoką ochronną EasyClean, której zadaniem jest ograniczanie powstawania na szkle osadów wapiennych i niwelacja procesu tzw. korozji szkła. Technologia EasyClean trwale pokrywa wszystkie, niewidoczne dla ludzkiego oka, nierówności szkła, tworząc idealnie gładką powierzchnię. Dzięki temu woda podczas kąpieli spływa swobodnie, ograniczając do minimum powstawanie zacieków, które są głównym czynnikiem osadzania się kamienia. Powłoka EasyClean pozwala również w szybki i łatwy sposób, bez konieczności użycia środków chemicznych, usunąć powstałe na szkle zabrudzenia. Kabiny RADAWAY z powłoką EasyClean gwarantują utrzymanie walorów estetycznych i higieniczną czystość, przez co codzienna kąpiel staje się jeszcze przyjemniejsza.

Kabina wyposażona została w szkło hartowane o grubości 6mm, które charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością mechaniczną oraz większą odpornością na różnice temperatur od zwykłego szkła. Ponadto szkło hartowane jest bezpieczne w użytkowaniu – przy rozbiciu rozpada się na drobne kawałeczki o nieostrych krawędziach. Dzięki temu, Ty i Twoja rodzina możecie czuć się bezpiecznie korzystając z kabiny Radaway.

Oferowana kabina posiada szkło Satynowe, które cieszy się dużą popularnością. Szkło tego typu jest gładkie od strony kąpielowej i matowe (minimalnie porowate) od strony zewnętrznej. Efekt satyny uzyskuje się wskutek procesu trawienia chemicznego szkła.

Szczegółowe opisy właściwości pozostałych wariantów szkła dla tego produktu znajdziesz w naszych pozostałych ofertach. W przypadku jednak jakichkolwiek wątpliwości lub niejasności możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie techniczne.
Kupując kabinę prysznicową warto pamiętać, że istnieją różne sposoby montażu, pozwalające osiągnąć odmienne efekty estetyczne. Oferowaną kabinę możesz zamontować na dwa sposoby - tradycyjny na brodziku, ale również nowoczesny bezpośrednio na podłodze.




Przeprowadzone testy obejmują:
1. Badanie odporności na uderzenie / właściwości odłamków. 2. Badanie siatki spękań. 3. Badanie odporności na korozję. 4. Badanie odporności na chemikalia i plamienie. 5. Badanie odporności na cykle zamaczania i suszenia. 6. Badanie szczelności. 7. Badanie stabilności z użyciem elementu opadającego wewnątrz kabiny (równoważną uderzeniu ludzkiego ciała na dużą powierzchnię, tj. uderzenie barkiem, upadek). 8. Badanie odporności na wielokrotne otwieranie i zamykanie (20000 cykli).